Вс. Апр 21st, 2024

Легкий бетон, що став альтернативою пінобетону і газобетону. Стати таким йому дозволила дуже широка область застосування. Додатковими відмінними рисами цього матеріалу є простота застосування і характеристики, які на порядок вище, ніж у конкурентів.

В процесі сучасного будівництва будівель використовуються різні властивості будівельних матеріалів. Всі ці матеріали діляться на ті, які несуть на собі основне навантаження, теплоізоляційні, звукоізоляційні, вологостійкі. Всі ці якості вдало поєднує в собі полістиролбетон. Саме тому, використовуючи тільки його, можна вирішити всі поставлені перед будівельниками завдання.

Завдяки полістиролу, що входить до складу суміші підготовленої для виробництва полістиролбетону, цей матеріал є не тільки легким і міцним, але і володіє прекрасною тепло — і звукоізоляцією, здатний витримувати такі навантаження, які лягають на несучі стіни. Він має низький коефіцієнт теплопровідності, тобто зберігає тепло, стійкий до механічних впливів, має підвищену вологостійкість.

Полістиролбетон і його технічні характеристики

Відмінні риси роблять цей матеріал найбільш затребуваним на сучасному ринку будівельних матеріалів. Кладка несучих стін, для виконання якої застосовують блок з полістиролбетону, витримує навантаження бетонного перекриття. Щільність блоку з цього матеріалу становить від 450 до 600 кг/м3. Саме щільністю полістиролбетону визначається область його застосування.

Перш ніж вирішувати питання про зведення несучих стін з такого бетону, необхідно виконати таке звичайне дію, як порахувати несучу здатність полстиролбетона. Особливих вказівок на цей рахунок в ГОСТах немає, але унікальність технологічних властивостей цього матеріалу полягає в тому, що можлива зміна значень його щільності. Так для кладки самонесучих стін використовують блоки марки D350-D400, несучих стін — D450-D600, а для несучих конструкцій потрібні блоки з постіролбетона марки D250-D350.

Блоки з полістиролбетону є і стіновим матеріалом, і утеплювачем одночасно. Приміщення з такими стінами не вимагає додаткового утеплення. Це єдиний Стіновий матеріал, який має підвищену стійкість до розтріскування. Такі блоки мають різну форму, а це дозволяє урізноманітнити і розширити область їх застосування. Вони легко піддаються будь-якої обробки. Їх можна різати і пиляти, в них можна забивати цвяхи і дюбеля, їх можна свердлити і клеїти.

Полістиролбетон володіє високою морозостійкістю, він дуже швидко висихає, має високу паропроникність і є екологічно чистим матеріалом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *