Вс. Июл 14th, 2024

Зміст

  • Бетон для залізобетонних конструкцій
  • Бетон для фундаменту
  • Спеціальні марки бетону

Бетон повсюдно використовується в будівельній сфері. Серед іншого на ринку з’явилася така модифікація, як білий бетон. У числі його компонентів присутні такі добавки, як гіпс, крейда, Діатоміт і клінкер. Це впливає на показник його міцності. В основному він застосовується в наступних сферах:

1) створення ідеальних стикувальних швів між плитками;

2) естетична укладання цегли;

3) формування залізобетонних конструкцій;

4) виробництво різних видів плитки та скульптур.

Купити бетон від виробника на заводі – правильне рішення. Залежно від ступеня білизни він ділиться на 3 сорти.

Бетон для залізобетонних конструкцій

Бетон М400 відноситься до важких видів і використовується для будівництва відповідальних бетонних і залізобетонних конструкцій. У цій суміші є дорогий портландцемент, який впливає на стиснення, згинання та розтягування, а також щебінь, воду та пісок. Спеціальні властивості йому надають пластифікатори.

М400 відрізняється хорошими технічними характеристиками, що дозволяє застосовувати його для зведення досить міцних конструкцій з особливими вимогами до водостійкості. Після застигання він знаходить властивості надійного моноліту, здатного підтримувати мости і стіни висотних будівель.

Суміш відрізняється міцністю і щільністю, хорошими показниками захисту, високою стійкістю до механічних навантажень. Хороша швидкість схоплювання прискорює будівництво з використанням цього матеріалу.

Бетон для фундаменту

Бетон М500-один з найнадійніших, на який не впливають негативні фактори і агресивне середовище. У приватному будівництві він не використовується, так як має високу вартість, обумовлену поліпшеними характеристиками. До основних його якостям слід віднести:

1) міцність;

2) Стійкість до температурних змін;

3) рухливість;

4) водонепроникність;

5) нормативна щільність.

Він необхідний для зведення фундаменту багатоповерхових будинків, монтажу опори мостів, проектування і монтажу підземних будівель, гідротехнічних і оборонних будівель.

До складу суміші входить щебінь високої якості, дрібний пісок, чиста вода, цемент.

Спеціальні марки бетону

Склад бетону М600 аналогічний іншим маркам, але різниця полягає у вимогах до чистоти і активності елементів. Підвищена якість продукції позначається на властивостях. Наприклад, він може тривалий час контактувати з водним середовищем, а також характеризується стійкістю до інтенсивних навантажень на частини будівель.

Він має високу ступінь рухливості і тягучості, а також підвищену водонепроникністю і морозостійкістю. Високоміцний Моноліт застигає при звичайній температурі, а при тепловій обробці зменшується час набору міцності.

Об’єкти, створені на його основі, здатні витримувати навантаження від будь-якого впливу стихії і агресивного середовища. До таких об’єктів належать підприємства хімічної, оборонної та космічної промисловості, банківські сховища та бункери.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *