Вс. Июл 14th, 2024

Бетон– один із найбільш затребуваних будматеріалів. Він застосовується для зведення будівель різного типу, споруд та конструкцій. Останнім часом він все частіше застосовується дизайнерами.

Коротка історія використання в дизайні

Бетонний розчин як інструмент, дизайнери стали використовувати після появи індустріального стилю. Даний напрямок виникло на території США в 30-х роках минулого століття. На той час вартість житла стала активно зростати. В результаті люди стали активно пристосовувати під квартири виробничі приміщення, що порожні.

Першими до індустріального стилю звернулися представники творчих спеціальностей. У державах колишнього СРСР цей напрямок увійшов у моду вже наприкінці минулого століття. Однак у цьому випадку модний тренд підхопили не пересічні громадяни, а підприємці. Вони брали в оренду цехи, що пустують, і облаштовували їх. Внаслідок цього на бетон звернули увагу і дизайнери. Сьогодні вони часто використовують цей будматеріал для створення інтер’єрів у житлових приміщеннях.

Головна особливість індустріального стилю полягає в грубій природній фактурі застосовуваних оздоблювальних будматеріалів. Бетон відмінно підходить для цього опису.

Рекомендації дизайнерів

  • стіни з бетону необхідно попередньо очистити та помити;
  • нерівності на бетонних поверхнях не видаляються;
  • в інтер’єрі повинні бути присутніми поверхні, виготовлені з інших будматеріалів;
  • не варто застосовувати бетон під час створення інтер’єру дитячих.

Стіни

Відмінно виглядатиме лише одна бетонна стіна. Якщо ігнорувати цю пораду, то ви обтяжите інтер’єр своєї квартири. На стіні можна створити штучні ніші та виступи. На тлі бетонної стіни добре виглядає телевізор із великою діагоналлю, об’ємні предмети м’яких меблів, а також високі відкриті полички. Також під час створення інтер’єру в індустріальному стилі варто використовувати великі вікна.

Пол

За підлогою, виготовленою з бетонної суміші, дуже просто доглядати. Щоб спростити процес збирання, поверхню рекомендується відполірувати. Також рекомендується використовувати систему «тепла підлога». Варто пам’ятати, що для спальні така підлога стане не найкращим рішенням.

Стеля

Відтінки сірого візуально зменшують площу приміщення та його освітленість. Для усунення цього мінуса варто скористатися яскравими освітлювальними приладами із плафонами правильної геометричної форми. Декорувати бетоном найкраще просторе та світле приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *