Чт. Апр 25th, 2024

Будь-які повітряні порожнини в бетоні-це погіршення його міцності і, отже, терміну служби готової конструкції. Тому покладену бетонну суміш потрібно ущільнювати, тобто перемішувати таким чином, щоб видалити бульбашки повітря, рідина — все те, що заважає матеріалу в повну силу проявити свої характеристики.

Как правильно уплотнять бетонную смесь

Ущільнення бетону можна проводити вручну — такий спосіб доцільний, коли мова йде про невеликі обсяги робіт, наприклад, при будівництві гаража, лазні, приватного будинку або заливці підлоги на невеликій площі. Для ущільнення вам не потрібні спеціальні інструменти — вистачить і лопати. Процес теж нехитрий: багнет лопати занурюють в розчин на всю його глибину, а потім витягують. І так — по всій площі. Штикувати бетон можна і арматурою, головне, підібрати прут вагою до 4 кілограмів.

При великих обсягах робіт штикуванням вже не обійдешся, потрібно спеціальне обладнання. Найдоступніше-Віброрейка. Вона оптимально підходить для ущільнення не дуже товстого шару бетону. Є і внутрішні, тобто заглибні віброрейки, вони вже можуть використовуватися на бетоні більшої товщини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *