Вс. Апр 21st, 2024

Всі присадки, які існують, покликані поліпшити якість бетонної суміші, надати нові властивості, поліпшити Будівельні характеристики. Будь – яку присадку вводять в уже готову суміш з певною метою, а крім того, вони бувають різними по консистенції-Порошкові, рідкі, гранульовані, у вигляді пасти. За впливом вони поділяються на хімічні і механічні, а за способом застосування – на внутрішні (вводяться в суміш) або ж наносяться на поверхню вже затверділого бетону.

Як правило, присадки бувають спрямованої дії, але існую також і комплексні, які об’єднують в собі відразу кілька видів впливу. Найбільш поширені-пластифікатори, які покращують показники пластичності бетону. Також популярні і присадки, якими регулюється час твердіння.

Інші присадки служать для ущільнення бетону, для підвищення міцності. Ще є група добавок, які сприяють стабілізації і поліпшенню захисних властивостей бетонної суміші. Кожна група має чіткі рекомендації до застосування, і необхідно заздалегідь їх вивчити, щоб отримати очікуваний результат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *