Чт. Апр 25th, 2024

Полістиролбетон-легкий бетон нового покоління. Стикаючись з цим матеріалом, споживач і майстри постійно відкривають для себе нові можливості його використання і застосування. На окрему увагу заслуговують роботи, пов’язані з утепленням покрівлі, підлоги і стін.

Особливості утеплення полістиролбетоном

Ринок будівельних матеріалів наповнений різноманітними сумішами та їх складовими. Але полістиролбетон став вельми популярний серед будівельників і замовників, завдяки відносно невисокій ціні і безлічі позитивних якостей.

Полістиролбетон є екологічно чистим тепло-і звукоізолюючим матеріалом. Крім виготовлення блоків і перемичок, використовуваних для зведення стін і перегородок, з успіхом застосовується технологія утеплення за допомогою полістиролбетону підлог, міжповерхових перекриттів і покрівель. За допомогою заливки монолітного полістиролбетону можна робити ефективне утеплення як зовні, так і всередині будівлі, виконати якісне утеплення житлових будинків і промислових комплексів, паркінгів, які розташовані і над і під землею, забезпечити надійну теплоізоляцію технічних приміщень.

Товщини в 50 мм.досить для отримання дійсно теплої підлоги і досягнення оптимального показника шумоізоляції. Зараз полістиролбетон являє собою хорошу альтернативу іншим утеплювачів в сфері заливки підлоги, багато в чому завдяки відсутності необхідності у використанні пароізоляції і додаткового армування підстави. Полістиролбетон використовується як термоізолюючий, звукоізолюючий і вирівнюючий шар одночасно!

Монтаж теплих підлог при використанні полістиролбетону

По готовому основи з полістиролбетону відмінно монтувати теплі підлоги. Після застигання він утворює міцний шар, який становить прекрасну основу для всіх видів підлогових покриттів: дерев’яних, паркетних і керамічних. Для м’яких підлогових покриттів, таких як лінолеум або ковролін, над полістиролбетонной стяжкою виконується фінішна стяжка з наливних підлог або механізована стяжка по напівсухий технології.

Що стосується покрівельних робіт, то даний матеріал допомагає домогтися створення ідеальної разуклонки. У «покрівельному пирозі» він є якісним довговічним прошарком. Легкий розчин не збільшить навантаження на перекриття, його теплопровідність дозволити надійно зберігати тепло. Володіє високою теплоізоляцією, водонепроникністю і вологостійкістю. Моноліт з полістиролбетону дуже швидко висихає і не вбирає зайву вологу. Його вага дозволяє нанести поверх такої основи ще шар стяжки і виконати наплавлення необхідного покрівельного матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *