Чт. Апр 25th, 2024

Полістиролбетон — це різновид легкого бетону, але по ряду своїх властивостей він істотно відрізняється від інших бетонів. Його основними вигідними відмінностями є підвищені: міцність, в’язкість, морозостійкість, тріщиностійкість; низькі щільність і теплопровідність. Одним з основних переваг даного матеріалу є широкий діапазон його щільності, що дає можливість різнопланового його використання: і як конструкційного, і як теплоізоляційного, тобто, є можливість виробляти полістиролбетон з тією щільністю, яка потрібна для застосування в кожному конкретному випадку.

Полістролбетон дозволяє просто вирішувати багато будівельних завдань

Полістиролбетон сьогодні — це один з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Його використовують в котеджному, мало- і багатоповерховому будівництві, незалежно від призначення споруд, тобто, полістиролбетон підходить як для цивільного, так і для промислового будівництва. Властивості даного матеріалу дозволяють використання його в будь-яких кліматичних умовах. Будівельників цей матеріал приваблює своїми характеристиками: довговічністю, економічністю, екологічною чистотою.

Тому полістиролбетон і є таким популярним і не тільки при будівництві, але і при проведенні реконструкційних і ремонтних робіт. Основна мета сучасних забудовників — якість об’єктів, що зводяться в стислі терміни. Посилилися також вимоги і по теплоізоляції будівель, що обумовлює необхідність поділу будівельних матеріалів по їх функціональності: на конструкційні та теплоізоляційні.

Полістиролбетон є цікавим рішенням цього завдання, так як може виконувати і першу, і другу функцію. Поява цього матеріалу дало можливість отримати прекрасну альтернативу піно — і газобетону.

Стінові блоки з полістиролбетону збережуть тепло в будинку

У будівництві полістиролбетон використовується в декількох формах, одна з них – стінові блоки (теплоблоки), завдяки яким за короткий проміжок часу можна побудувати надійні та довговічні будівлі, які не потребують додаткового утеплення. Стінові блоки з полістиролбетону дуже зручні при проведенні будівельних робіт тим, що легко піддаються будь-якій обробці: пиляння, штроблення, фарбування.

Розмір таких блоків більше, ніж розмір звичайного цегли, чим і пояснюється більш швидке зведення будівель при їх використанні. А, з огляду на, що вартість стінових блоків з полістиролбетону нижче, ніж вартість традиційного цегли, і для його укладання потрібно лише клейовий розчин, то поряд з часом спостерігається ще й істотна економія коштів. І при всьому при цьому, по міцності, пожежо -, морозостійкості, водонепроникності та ще ряду характеристик полістиролбетонні блоки перевершують інші подібні матеріали.

Стіни з полістиролбетону відповідають вимогам енергозберігаючих програм. Крім теплих стін, за допомогою полістиролбетону можна облаштувати і теплі підлоги, покрівлі, мансарди, перекриття. Облаштування стяжки з полістиролбетону дозволяє вирішити одночасно і завдання по вирівнюванню поверхні, і домогтися досить високої звуко — і термоізоляції, не вдаючись до використання будь-яких додаткових шуму поглинаючих і ізоляційних матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *