Вс. Апр 21st, 2024
бетон на будівельному об'єкті

Бетон і бетонний розчин-в чому різниця?

При будівництві різних приміщень практично не обходиться без таких матеріалів, як бетон і бетонний розчин. Наша компанія займається реалізацією складових для бетону і бетонного розчину високої якості.

Бетон и бетонный раствор — в чем разница?
Бетонний розчин

Вони мають різні характеристики, але чи є принципова відмінність цих будматеріалів? Необхідно розглянути склад і області застосування.

Відмінність бетону

Це штучно створений камінь. Головною сполучною ланкою тут є цемент – мінеральна речовина, яка з’єднує всі компоненти матеріалу. До складу бетону входять: вода, цемент і наповнювач. Останнє становить може бути як дрібним щебенем, так і великої галькою. Коли цемент вступає в реакцію з водою, то утворює масу, схожу за щільністю на рідке тісто. Після затвердіння суміш має структуру монолітного міцного каменю.

Відмінність розчину

Як і попередній матеріал, він має в основі воду і цемент, третім складовим є пісок. Так як чільну роль тут грає не кам’яна міцність, а зчіплює властивість цементу, то його називають Цементний розчин.

Необхідно чітко розмежовувати ці матеріали, інакше ваші стіни буде прикрашати солідна затверділа кам’яна плита з бетону, а будинок недовго простоїть на хиткому підставі з розчину.

Наша компанія гарантує, що після замовлення сипучих матеріалів у нас покупець отримає якісну суміш високого класу. З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що головною відмінністю є інертний наповнювач, саме він відповідає за якісні характеристики суміші. Виходячи з цього, можна визначитися і з різницею в цільовому призначенні.

Практична різниця між бетоном і бетонним розчином

Бетон служить для виготовлення середніх або великогабаритних несучих конструкцій (фундамент, заливка підлоги, відповідальні балки, колони, пости). Бетон, як майбутній монолітний матеріал, проходить серйозну перевірку на міцність і морозостійкість. Цей матеріал при правильній консистенції компонентів з роками стає лише міцніше. Наша компанія готова надати широкий вибір складових для цього матеріалу.

Цементний (бетонний) розчин використовують як сполучна ланка (при укладанні плитки), наповнювач швів (при з’єднанні будівельних деталей), декоративної обробки поверхні (штукатура). У нас можна купити різні види піску, щебеню та цементу для приготування цементного розчину для різних цілей: для кладки, штукатурки, затірки і т. д.

Якщо ви хочете спростити собі завдання, то зверніть увагу на ці нюанси. Фахівці компанії проконсультують Вас з будь-якого питання. Необхідно чітко розмежовувати ці два поняття, інакше ваші стіни буде прикрашати солідна затверділа кам’яна плита з бетону, а будинок недовго простоїть на хиткому підставі з розчину. Саме тому краще звертатися до перевірених фахівців і постачальників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *