Вс. Июл 14th, 2024

Хімічні анкера Хілті-це Кріпильні елементи всіх конструкцій в будівництві, вони являють собою дюбеля. На сьогоднішній день їх використання є популярним для багатьох споживачів, адже це досить ефективний кріплення. Але ще недавно анкера вважалися розкішшю і легко замінної екзотикою.

Призначення

Анкери застосовуються при різних будівельних роботах, адже часто може виникнути така ситуація, коли використовувати розпірні дюбеля не вдасться. Адже вони виготовлені з пластику або ж металу, тому не зможуть забезпечити надійну фіксацію. Також анкери Хілті мають можливість кріплення будь-яких елементів в пустотілих будівельних матеріалах. До анкерів для збільшення надійності рекомендується придбати шпильки з шестигранником.

Вони добре тримаються в середині таких пористих матеріалів, як: керамзитобетон, ніздрюватий бетон, вапняк, черепашник, піщаник. Також можна застосовувати для надійної фіксації в досить щільному бетоні, його буде просто неможливо витягнути, що теж важливо враховувати при роботі. Використовуються в гіпсокартонних з’єднаннях, трансформаторних пристроях, при установці і спорудженні басейнів і санвузлів.

Різновид

На ринку будівельних матеріалів дюбеля Хілті представлені в двох зразках, це склади, які отримують характеристики, описані вище, тільки після ін’єкцій і ампули. А також такі види анкерів, як: HILTI HVU, HILTI HIT-HY, HILTI HIT-MM PLUS, Hilti HFX, HILTI HIT-re 500, HILTI HIT-ICE.

HIT-RE 500

Анкера для бетона хилти: разновидности и технология использованияЦей вид хімічних дюбелів має всі переваги звичайного анкера. Відрізняється він від інших сферою застосування. Його використовують в отворах з вологою, в водонасиченому бетоні, при вклейці випусків робочої арматури, кріпленні несучих і допоміжних конструкцій, реконструкції мостів. Якщо ви вибрали саме цей вид дюбеля, його буде легко контролювати завдяки кольору, він не випускає неприємний запах і простий в експлуатації.

HFX

Цей анкер добре підходить, щоб відремонтувати житлові приміщення, встановити кріплення для побутової техніки, різних полиць, сантехніки. Він простий в застосуванні і швидко твердне. А також не потрібно купувати спеціальний дозатор, і ви зможете відриватися від роботи при розкритій капсулі.

HIT-ICE

Анкера для бетона хилти: разновидности и технология использованияОсновний плюс цього хімічного дюбеля для бетону-можливість установки навіть при мінус двадцяти трьох градусах за Цельсієм. Можлива проста і швидка дозування навіть при негативних температурах. А також ви не втратите часу, адже зможете працювати взимку.

Технологія використання хімічних анкерів

Робота з анкерами починається з розмітки отворів, потім потрібно просвердлити отвори за допомогою спеціальної техніки, краще брати алмазну, так у вас виходити ідеально рівні поверхні.

Далі потрібно очистити стінки отворів йоржиком, продути їх ручним насосом. Потім-встановити анкер в пустотілому підставі сітчастої гільзи, потім також встановлюєте змішувач на картридж і видаляєте приблизно десять сантиметрів вмісту поки не з’явиться гомогенний склад.

Через змішувач видавлюєте вміст в отвір, щоб заповнити дві третини, в цей час змішувач вводиться на дно. Проводьте установку кріпильного елемента, в цей час ви можете контролювати його положення до повного застигання.

Висновок

Абсолютно новий і досить економічний метод кріплення за допомогою хімічних анкерів Хілті, в порівнянні з їх механічними аналогами, не дозволить зробити невірне кріплення і свердління.

Також вони зроблять монтаж зручним при використанні будь-яких матеріалів, допоможуть скоротити час і зусилля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *